Hair Transplant

Due to the percutaneous technique, we can transplant up to 5.500 grafts (approximately 12.500-15.000 hair roots) in one session and we are proud to be the pioneer in our country, is the only preference of our conscious guests from abroad to provide damage and risk free hair transplantation.

After 5-8 hours of painless procedure, we recommend one day of rest then the next day can be turned into social life. The transplanted hair starts to grow from the 3rd month and all comes out after 1 year at the latest.

For detailed information …

 

Tek seansta, 6.000’e varan greft (yaklaşık 12.500 – 15.000 saç teli) ekimi yapabildiğimiz ve ülkemizde öncüsü olmaktan gurur duyduğumuz Safir Perkutan Tekniği, özellikle yurt dışından gelen bilinçli konuklarımızın tek tercihi olarak öne çıkmakta, firesiz ve risksiz saç ekimine olanak sağlamaktadır.

Estetik ve plastik cerrahi uzmanı, dermatoloji uzmanı ve anesteziyoloji uzmanı doktorlarımızın da bulunduğu tam teşekküllü merkezlerimizde doktor gözetiminde yapılan ve 5-8 saat süren ağrısız uygulamadan sonra bir gün dinlenme önerilir ve kısa sürede sosyal yaşama dönülebilir. Ekilen saçlar 3. aydan itibaren çıkmaya başlar ve en geç 1 yıl sonra saçların tamamı çıkar.

Detayli Bilgi Icin …